Strona korzysta z plików cookies. Klikając przycisk "Akceptuję, nie pokazuj więcej", wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych, w tym profilowanie w celu personalizacji treści marketingowych. Szczegóły na naszej stronie Regulamin i Polityka Prywatności. Administratorem danych będzie Grupa Elektrotechniczna DOMEL z siedzibą w Nowej Soli ul. Piłsudskiego 30a, 67-100 Nowa Sól.

Akceptuję, nie pokazuj więcej.

Twoja kamera nie musi służyć tylko do dozorowania

Twoja kamera nie musi służyć tylko do dozorowania

Kamera na żywo na WWW. Twoja kamera na żywo na stronie internetowej!

Obraz z kamery IP na żywo na Twojej stronie WWW poprzez nasz serwer streamingowy to:brak potrzeby instalowania dodatkowych programów dla obsługi kamery na PC, tylko jeden strumień danych z kamery dla wielu oglądających, brak transmisji, gdy nikt nie ogląda obrazu z kamery online (przydatne przy połączeniu np. LTE) nie ma potrzeby instalowania dodatkowych pluginów u klientów, nie ma potrzeby instalowania videoplayera na stronie WWW, serwery mediów w Polsce, m.in. w PLIX
Klient otrzymuje kod HTML do wpisania na stronę WWW i gotowe!
Nasze serwery umożliwiają:
Odtwarzanie obrazu i dźwięku z kamer IP w dostępnych protokołach.
Odtwarzanie strumienia na telefonach komórkowych i tabletach (Android, iPad, iPhone)
....a także laptopach, komputerach, set top boxach, i telewizorach smart TV. Pełną kontrolę nad oglądającymi obraz z kamery (ilość, adres IP, czas trwania sesji).
Możliwość autoryzacji, w tym poprzez zewnętrzny skrypt PHP Możliwość zapewnienia dostępu dla wybranych domen i krajów. Rejestrowanie strumienia z kamery IP na dysk. Transkodowanie obrazu wideo w locie (bitrate, rozdzielczość itd.)