Zgodnie z ustawą informujemy, że strona wykorzystuje pliki cookies, które ulepszają korzystanie z naszej strony - więcej...Akceptuję, nie pokazuj więcej.

Dyktafony

to popularne urządzenia o szerokim zastosowaniu, służące do rejestracji dźwięków. W naszej ofercie posiadamy dyktafony profesjonalne oraz ukierunkowane na dyskretny podsłuch otoczenia, które dzięki wymiennym kartom pamięci dają komfort długiego czasu nagrywania. Polecamy je jako idealne narzędzie w pracy dziennikarskiej oraz dla każdego kto potrzebuje na bieżąco tworzyć notatki głosowe.
Dla profesjonalnych użytkowników zaprojektowano dodatkowe funkcje dyktafonu, takie jak aktywacja nagrywania dźwiękiem, wbudowany interfejs bluetooth, możliwość szyfrowania danych czy podsłuch Wi-Fi. Dyktafony kamuflowane w niewielkich rozmiarów sprzętach, takich jak pendrive USB, zegarek, długopis, to idealne rozwiązanie do niejawnego monitoringu dziecka, pomieszczeń prywatnych czy biurowych.
Masz pewność, że Twoja pociecha jest bezpieczna a Ty jesteś informowany o tym, co dzieje się w czasie Twojej nieobecności.

« wróć do kategorii