Strona korzysta z plików cookies. Klikając przycisk "Akceptuję, nie pokazuj więcej", wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych, w tym profilowanie w celu personalizacji treści marketingowych. Szczegóły na naszej stronie Regulamin i Polityka Prywatności. Administratorem danych będzie Grupa Elektrotechniczna DOMEL z siedzibą w Nowej Soli ul. Piłsudskiego 30a, 67-100 Nowa Sól.

Akceptuję, nie pokazuj więcej.

System monitoringu pojazdów GPS

został dopasowany do potrzeb klientów, którzy chcą zwiększyć kontrolę nad swoją flotą pojazdów. System pozwala właścicielowi na bieżący przegląd informacji związanej z posiadaną flotą.
Zapewnia szybki dostęp do danych dotyczących lokalizacji pojazdu, jego prędkości, wykonanej trasy oraz punktów nie autoryzowanego postoju.System posiada niezbędne certyfikaty dopuszczające do stosowania w pojazdach mechanicznych na terenie Unii Europejskiej (certyfikat E20 Ministra Infrastruktury).

System wykorzystuje technologię globalnego systemu pozycjonowania (GPS) oraz infrastrukturę operatorów telefonii komórkowej (GSM). Zamontowany w pojeździe nadajnik zbiera i archiwizuje niezbędne informacje, które następnie przesyła na nasz zdedykowany serwer.
Użytkownik systemu po zalogowaniu do serwera na ekranie swojego monitora uzyskuje możliwość podglądu aktualnych oraz archiwalnych danych dotyczących wybranego pojazdu.
System pozwala tworzyć różne typy zdarzeń alarmowych, których wystąpienie inicjuje bezzwłoczne przesłanie informacji do użytkownika. Monitorując i analizując pracę swoich aut właściciel może na bieżąco podejmować decyzje i działania mające na celu minimalizację kosztów eksploatacji pojazdów.
Dodatkowo, dla każdego pracownika można zdefiniować zakładany czas jego pracy, a przy wykorzystaniu wbudowanej aplikacji można raportować dzienne lub cyklicznie zestawienia służbowych i prywatnych kilometrów. System pozwala tworzyć kilka różnych typów raportów, w zależności od potrzeb.

W przypadku braku kontaktu z wybranym pracownikiem użytkownik systemu ma możliwość szybkiego zidentyfikowania miejsca w którym auto aktualnie się znajduje. W przypadku kiedy pojazd porusza się a kontakt z pracownikiem nie jest możliwy, właściciel może w czasie rzeczywistym śledzić ruch pojazdu na mapie. System stawia do dyspozycji użytkownika mapy, które są na bieżąco aktualizowane.
Koszt wdrożenia systemu składa się z kosztu jednorazowego będącego ceną nadajnika wraz z jego montażem w pojeździe oraz zryczałtowanej, miesięcznej opłaty abonamentowej.
Użytkownik nie musi samodzielnie podpisywać umów i dodatkowych zobowiązań z operatorem komórkowym.
Koszt miesięcznego abonamentu w wariancie standardowym jest stały, nie zmienia się w czasie i nie są do niego doliczane żadne ukryte koszty. Wariant podstawowy można dodatkowo rozszerzyć o dodatkowe funkcjonalności, w tym między innymi o system identyfikacji kierowcy, pomiar paliwa, dodatkowe czujniki alarmowe lub usługi roamingu.
Nadajniki GPS oraz urządzenia dodatkowe po nabyciu stanowią własność nabywcy i objęte są pełną gwarancją.
Szczegóły eksploatacyjne podano w instrukcji obsługi systemu

do pobrania

« wróć do kategorii