Strona korzysta z plików cookies. Klikając przycisk "Akceptuję, nie pokazuj więcej", wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych, w tym profilowanie w celu personalizacji treści marketingowych. Szczegóły na naszej stronie Regulamin i Polityka Prywatności. Administratorem danych będzie Grupa Elektrotechniczna DOMEL z siedzibą w Nowej Soli ul. Piłsudskiego 30a, 67-100 Nowa Sól.

Akceptuję, nie pokazuj więcej.

Telewizja IP

W naszej ofercie posiadamy szeroką gamę urządzeń, umożliwiających budowę elastycznych, skalowanych i co ważniejsze skutecznych w działaniu systemów telewizji przemysłowej IP.
Dostępne w ofercie rozwiązania z zakresu sieciowych systemów telewizji przemysłowej, pozwalają na tworzenie prostych (małych) oraz bardzo złożonych i wymagających instalacji (bardzo duże) nadzoru wideo.
Posiadamy w ofercie kamery IP oraz rozbudowane oprogramowanie, które pozwala na efektywne zarządzanie materiałem wideo w instalacjach CCTV IP.
Posiadamy w ofercie kilkadziesiąt modeli kamer sieciowych IP (również kamery megapikselowe), które dzięki różnym konstrukcjom i parametrom technicznym, spełniają oczekiwania wszystkich odbiorców.
Cechą wspólną dla wszystkich kamer sieciowych IP jest rewelacyjne połączenie jakości obrazu i płynności transmisji, co przekłada się na bardzo wysoką jakość otrzymywanych nagrań wideo (duża ilość detali i wysoka dynamika).
Stosowane przez nas kamery IP wykorzystują kodek H.264, który gwarantuje płynną pracę w sieci IP nawet podczas transmisji obrazów o rozdzielczości 4Mpix lub większej.

« wróć do kategorii