Strona korzysta z plików cookies. Klikając przycisk "Akceptuję, nie pokazuj więcej", wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych, w tym profilowanie w celu personalizacji treści marketingowych. Szczegóły na naszej stronie Regulamin i Polityka Prywatności. Administratorem danych będzie Grupa Elektrotechniczna DOMEL z siedzibą w Nowej Soli ul. Piłsudskiego 30a, 67-100 Nowa Sól.

Akceptuję, nie pokazuj więcej.

Udostępniamy obrazy LIVE

z kamer IP przyłączonych do sieci.
Obrazy z zainstalowanych kamer IP klienta wysyłane są standardowym łączem internetowym 1Mbps do jednego z naszych streamingowych serwerów transmisyjnych.
Wielu widzów jednoczesnych pobiera obraz Live z serwera streamingowego przyłączonego do sieci szerokopasmowym łaczem internetowym.
Obrazy Live mogą być dostępne wyselekcjonowanym widzą po uprzednim zalogowaniu się aktualnym hasłem do strony.

Upowszechniamy w sieci transmisje z wydarzeń.
Dzięki zastosowanej przez nas technologii, współpracy z doświadczonymi operatorami, relacja może być odtwarzana w dowolnej przeglądarce internetowej przez 98% użytkowników komputerów, racujących na dowolnym systemie operacyjnym.
Odbiór przekazu Live może odbywać się na witrynie klienta, lub na specjalnie przygotowanej przez nas na tę okazję stronie www, bądź też na naszej podstronie PL EVENT No 010
Jedno wydarzenia, w jednym miejscu, w czasie rzeczywistym trafia do nieograniczonej ilości widzów na całym świecie!

Zwiększamy zasięg wydarzeń!

« wróć do kategorii